Cześć!

Nazywam się Olga Długozima- Skorska. Jestem prawnikiem. W 2021 roku skończyłam aplikację radcowską, ale z uwagi na chorobę dziecka nie podeszłam do egzaminu zawodowego. Wszystko przede mną!:) Posiadam doświadczenie zdobyte podczas pracy w kancelarii prawnej oraz firmie zajmującej się pozyskiwaniem środków finansowych na rozwój różnego rodzaju działalności. Od zawsze chciałam pracować na swoim. Własny biznes to moje marzenie, a mój brat jest dla mnie żywym przykładem, że się da.

Prywatnie jestem mamą 4-letniego Igora oraz rocznego Huberta.

Odkąd jestem mamą, potrafię zrozumieć innych rodziców, którzy musza łączyć pracę z opieką nad dziećmi, co czasami bywa bardzo trudne.

Cieszę się, że jesteś tu ze mną! Pomogę Ci wystartować z własnym biznesem.

Ta strona powstała z myślą o osobach, które chciałyby spróbować swoich sił w biznesie, ale ciągle się wahają i boją się zaryzykować.

Na moim blogu chce Ci pokazać, jak w prosty i legalny sposób możesz „dorobić” prowadząc działalność nierejestrowaną. Jak przejść przez wszystkie formalności związane z jej prowadzeniem. Jakie są twoje prawa i obowiązki oraz kiedy musisz założyć działalność gospodarczą.

Będę bazować zarówno moim doświadczeniu, jak i doświadczeniach innych. Chce, aby moje artykuły nie kończyły się tylko na przepisach prawa, ale bazowały na doświadczeniu nabytym przez osoby prowadzące lub zamierzające prowadzić działalność nierejestrowaną.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zostań ze mną!