Cześć,

Nazywam się Olga Długozima- Skorska. Jestem prawnikiem. Od ponad 2 lat skupiam wokół siebie społeczność nierejestrowanych przedsiębiorców prowadząc stronę www.szeftoja.pl oraz grupę na Facebooku, dotyczącą działalności nierejestrowanej. Jest już w niej ponad 16,5 tys. osób i liczba ta stale rośnie.

W 2021 roku ukończyłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. Posiadam doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy w kancelarii prawnej oraz firmie zajmującej się pozyskiwaniem środków finansowych na rozwój różnego rodzaju działalności.

Moja historia rozpoczęła się w momencie, kiedy to z powodu pandemii zostałam „zamknięta w domu z dzieckiem”. Zawsze marzyłam o własnej marce. Zaryzykowałam i zaczęłam działać na własną rękę.

Tak jak i Ty, zaczynałam od działalności nierejestrowanej.

Na moim blogu pokazuje, jak w prosty i legalny sposób możesz stworzyć swój pierwszy, dochodowy biznes.
Jak przejść przez wszystkie formalności związane z jego prowadzeniem.
Jakie są twoje prawa i obowiązki oraz kiedy musisz założyć działalność gospodarczą.

Opinie

Opinie zostały zweryfikowane.

Blog szeftoja.pl to zbiór zarówno mojego doświadczenia, jak i doświadczenia innych.

Chcę, aby moje artykuły oraz produkty nie kończyły się tylko na przepisach prawa. Bazują na doświadczeniu nabytym przez osoby prowadzące lub zamierzające prowadzić działalność nierejestrowaną.

Prywatnie jestem mamą dwóch chłopców.
Pracę na swoim rozpoczęłam będąc w ciąży, a potem rozwijałam z małymi dziećmi u boku. Wiem więc, że czasem jest trudno, ale warto!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zostań ze mną!

To musisz przeczytać zanim zaczniesz działalność nierejestrowaną